Oss

Wie doen er mee?


Voor 2019 hebben zich reeds de volgende bedrijven aangemeld:

2E-Interconnection

AGO Groep SCHAIJK

Aspen

Baaijens Constructie

Baaijens Indrustrieel Equipment

BCO – brandprevententie

Bouwbedrijf Van de Ven

Bouwbedrijf Wagemakers

Bouwmensen

Bouwmensen Oss

Cadmes

CCL Industrie

Coderdojo

DRT Vloeren

Ferross Staalbouw

Festo

Fysicon

HAN

Heesen Yachts

Hendrik B&O

Heurkens en Van Veluw

Hooghuis Zuid

Hoppenbrouwers Techniek

IBN

Inframensen

Inframensen Zuid

IW Nederland

Kampert Nauta

Kemkens Groep

Kusters Precision Part

Lego Knikkerbaan

Ludus Outdoor

Maascoating Heesch

Meubitrend

Muller Bouw

OTIB

ROC De Leijgraaf

ROC – ICTO

ROC – truck

Schilderscool – NOA

Schildersvakopleiding Rosmalen

Science on tour

Shell

Spierings Mobile Cranes

Tijssen Elektro

Urban Mobility Systems

Van Aalst Elektro

Van den Broek Systemen

Van der Ende Pompen

Van Zandvoort Elektrotechniek

VDL Mast  Solutions

Verhoeven Oss

Vissers Ploegmakers

Wens ambulance

Werk en vakmanschap

 

In 2018 deden onder andere de volgende bedrijven mee:

ROC de Leijgraaf

Van Zandvoort Electro

Van Gansewinkel

De Wensambulance

Aspen

Machinefabriek Verhoeven

Coderdojo

Van den Broek Systemen

Kusters Precision Parts

Green Training

Bouwmensen

Inframensen Zuid

Heesen Yachts

Bouwbedrijf Wagemakers

Muller Bouw

Installatiebedrijf Brabant-Zeeland

Architectenbureau Ariens

Science on Tour – Universiteit Twente

Goflex Young

Schrijvers Installaties

Werk en Vakmanschap

Schilderscool

Stuc en Werk

Spierings Mobile Cranes

Heurkens en Van Veluw

Pivotpark

Kemkens Groep

OTIB Technobiel

Jim FIT

VDL Mast Solutions

Van Oort Beton

Van Bon Installaties

Spirit Solar Lighting

Mobile Exitroom

Het Hooghuis

Baaijens Industrial Equipment

Brandweer

Autolab

HAN

Fysicon

Happy Monster

Ludus Outdoor

Gijssen Advies

Gemeentewerf Oss

Metaalpact

BCO

Zantech

Kampert Nauta

DRT Vloeren

Geurts Technische Adviseurs

Vos Logistics

Dalco Food

CCL Label